מטיילים עם מתבגרים

גיל ההתבגרות הוא אתגר לא פשוט. הוא מתחיל בסביבות גיל שלוש (כן, זו לא טעות. ילדים דעתניים זה אתגר שמתחיל כבר בגיל הצעיר) ומסתיים  לפעמים הרבה אחרי סיום בית הספר התיכון.

טיול משפחתי הוא חוויה מרוכזת בה כל בני המשפחה נמצאים ביחד 24/7, נוסעים באוטו שעות ארוכות, מבלים ביחד ימים שלמים, ישנים בחלל מצומצם מבלי שכל אחד מהמתבגרים יכול "לברוח" לחדר שלו או לחברים. איך מסיימים את הטיול בשלום ויוצרים חוויה משפחתית טובה ומאחדת?

הסוד הוא בתאום ציפיות ותכנון נכון של סדר היום ומסלול הטיול, המתחשב בצרכים והעדפות של כל אחד מבני המשפחה, מבלי שהילדים הצעירים במשפחה יגררו לשופינג בקניון או שהמתבגרים ישתעממו בצד בזמן שהאח הקטן מבלה בג'ימבורי.

בחיי היום יום כל אחד מבני המשפחה עסוק בפעילויות שלו (עבודה, לימודים, חוגים) והפגישות המשפחתיות הן לפרקי זמן קצרים. בטיול נמצאים ביחד לאורך כל היום, במשך כמה ימים רצופים.

השהות המשותפת בחלל אחד יכולה להיות קרקע פורייה ליצירת "סיר לחץ" משפחתי, שיביא את המתבגר "לחפש לו אמא אחרת", או ארוע מכונן והזדמנות להכיר את המתבגרים הגדלים אצלכם בבית, ללמוד עליהם דברים חדשים וליצור זיכרונות משותפים וארועים משמחים ומרגשים שתזכרו בהם ביחד בשנים הבאות.

אני כאן בשבילכם
נייד - 054-4460042
עקבו אחרי באינסטגרם
בואו נדבר על הטיול הבא שלכם

כל הזכויות שמורות לגלית בן שמואל. האתר כולל הפניות לשיווק שותפים.