נעים להכיר

היי,

 

אני גלית, מטיילת מקצועית ומורה בנשמה. במשך השנים חלמתי מסעות וברווחים שבין ה day job שלי תכננתי את הטיול הבא.
במהלך הזמן צברתי ידע וניסיון רב בעולם התיירות באירופה ולפני כשנתיים החלטתי לצאת למסע ולקחת את המיומנויות שלי צעד אחד קדימה
 ויצרתי את "החופש לטייל" שבו אני עוזרת לאחרים לטייל את הטיול האיכותי שלהם כמו שהם חולמים שיהיה ויוצרת תוכנית טיול אישית שנעשית באהבה וברמה מקצועית גבוהה. בבלוג הטיולים אני משתפת בידע שצברתי לאורך השנים, טיפים, רעיונות ועצות לטיולים מהנים ומלאי חוויות.


בעסק שלי אני כל הזמן מטיילת, ברחובות הערים, בעיירות הקטנות, מגלה מקומות חדשים ונזכרת בפנינות מסקרנות שגיליתי במקומות נסתרים. בזמן שהמטיילים שלי נמצאים בטיול אני "מטיילת איתם" במחשבות, מקבלת מהם עדכונים וחוויות מהשטח ושיתופים בתמונות. אחרי הטיול חשוב לי לשמוע חוויות ותובנות מהטיול.
התכנון המדויק וההתאמה המקסימלית לרצונות של המטיילים עושים את שלהם וכשאני מקבלת פידבק ש"הטיול היה מעולה, הכל היה בול כמו שכתבת ונהננו מכל רגע" אני יודעת שעוד מטיילים נהנו מטיול איכותי.

הבית הזה הוא בשביל אלו שאוהבים לטייל ולבלות זמן איכות עם עצמם, עם חברים ועם המשפחה, אלו שרוצים להכיר מקומות מעניינים, בעיקר מקומות שמחוץ למסלול הטיולים השגרתי, שרוצים לקבל טיפים, המלצות ורעיונות לטיולים באירופה, אלו שמחפשים יעדים מעניינים לטיול לבד, בזוג או עם המשפחה.

אם אתם רוצים תוכנית טיול אישית ומקצועית שמתאימה לחלומות שלכם, דברו איתי וביחד נצא למסע אל החופש.

אני כאן בשבילכם
דברו איתי
גלית בן שמואל
נייד - 054-4460042
עקבו אחרי באינסטגרם
בואו נדבר על הטיול הבא שלכם

כל הזכויות שמורות לגלית בן שמואל. האתר כולל הפניות לשיווק שותפים.