טיול בהפתעה - חופשה בברצלונה

עודכן: 5 באוג׳ 2021

איך מצאתי את עצמי על טיסה לברצלונה וטיילתי בשיא עונת התיירות במחיר זול בטרוף.

כיכר בעיר, שתי מזרקות, אנשים הולכים
כיכר קטלוניה - הלב הפועם של ברצלונה

טיסה בעודף מ 70

הכל התחיל בשיחת טלפון ביום שני אחר הצהריים. מאיה התקשרה לספר שמצאה דיל שווה לברצלונה.

כמה שווה? הכי שאפשר!

כרטיס טיסה כולל מזוודה ב - 250 שקל (שהם 62.5 יורו לטיסה הלוך - חזור)

לא, זו לא טעות. המטבע הוא שקל. לא יורו.

האמת צודקת. יש דברים שאי אפשר לסרב להם. תוך כמה דקות ולחיצה על כמה כפתורים וכרטיס הטיסה חיכה בתיבת המייל.

ישש! טסים לברצלונה!

השעה היא 18:00 וההמראה היא עוד כמה שעות, בשעה 6:00 בבוקר שלמחרת. יש עוד מספיק זמן לסידורים ואריזות.איך קורה שיש כרטיסי טיסה כל כך זולים?


גם בתקופה שכזו של בין העונות (בין הנסיעות של הקיץ לאלו של החגים) אפשר למצוא כרטיסי טיסה וחבילות במחירים זולים במיוחד. איך זה קורה? סוכנויות הנסיעות שהתחייבו לכמות מסוימת של כרטיסי טיסה מעדיפות למכור את הכרטיסים בזול ולא להישאר עם מושבים ריקים, כך לפחות יהיה מי שישלם את מיסי הנמל וימזער את הנזק לסוכנות. הסוכנויות מציעות את הדילים למכירה דרך האתר (או אפליקציה) להזמנות של הרגע האחרון לדוגמה:


* אתר או אפליקציה Loco של חברת הדקה ה-90 להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל.

* אפליקציה בוא נעוף של השטיח המעופף להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בחו"ל. בכל יום רביעי בבוקר נפתחת האפשרות להזמנת טיסות וחבילות במחירים מוזלים. בשיא העונה האפליקציה פתוחה להזמנות גם בימים אחרים בשבוע.

* אתר או אפליקציה חוליו של גוליבר להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש לימים הקרובים (בטווח של שבעה ימים).

ההזמנה באתרים או באפליקציות קלה ופשוטה וההצעות כוללות את כל המידע הדרוש. לפני שלוחצים על Send חשוב לקרוא את כל כללי העסקה ולוודא שכל הנתונים מתאימים לכם, אתם זמינים לנסיעה והדרכון בתוקף. בחלק מהמקרים העסקה נעשית ברגע האחרון ולא ניתנת לביטול, כך שלא תוכלו להתחרט.

אחרי שבדקתם את כל הפרטים ווידאתם שהנתונים מתאימים לכם חשוב לפעול מהר. בשבוע שעבר פספסנו עסקה דומה כי חיכינו חמש דקות יותר מידי. מסתבר שהדילים האלו נחטפים במהירות במיוחד בתקופה הזו של השנה כשכולם רוצים לטוס. את כרטיסי הטיסה קיבלתי ככרטיס אלקטרוני למייל ולאחר כשעה קיבלתי טלפון מהסוכנות לוודא שקיבלתי את כרטיסי הטיסה וכל הפרטים ידועים לי. אחלה של שרות לקוחות.

הטיסה התבצעה על ידי חברת Air Europa חברת תעופה ספרדית שהכרתי השנה כאשר טסתי למדריד. מטוסים חדשים ולוח זמנים דייקני (ואפילו כיסא שיורד אחורנית) הופכים את טיסת הלואו קוסט שלהם לחוויה נעימה ונוחה.


אנשים מלצמים סלפי על רקע מטוס, שדה תעופה
טיסות למקומות רחוקים הם תמיד עניין מרגש

לטוס בראש שקט