הבלוג ואני - תחילתה של ידידות מופלאה

עודכן: 5 באוג׳ 2021

לרגל יום הבלוג - קבלו הצצה לבלוגים שאני אוהבת במיוחד

פעם מזמן, כשעוד הייתי בעולמות אחרים היום האחרון של אוגוסט היה סיומו של חופש ותחילתו של מסע אל תוך שנת הלימודים החדשה. היום כל יום הוא יום של חופש (תודעתי לפחות) ותחילתו של מסע.

היום האחרון של חודש אוגוסט - 31.8 נבחר להיות יום הבלוג. תאריך זה נבחר בשל הדמיון בין התאריך 3108 למילה Blog. האמת, סיבה מספיק טובה.

המסע שלי בעולמות הבלוגינג הוא מסע של למידה, גילוי והשראה. מכל אחד אני לומדת משהו, מגלה דבר חדש ומתקדמת בעשיה. לרגל יום הבלוגים קבלו בלוגים שאני אוהבת במיוחד.


העולם דרך העדשה - בלוגים של צילום

מצלמה, צילום תמונות
העולם דרך עדשת המצלמה

העולם שלי תמיד היה ממוסגר בפריימים של קומפוזיציות וצבעים. זה התחיל מעולם הציור ועבר בתקופה האחרונה לעולם הצילום. אז קורס אחד ועוד אחד מתקדם, קליק אחרי קליק אני מנסה לפענח את הזוית הנכונה והצבעוניות המנצחת. בעזרת הבלוגים אני לומדת טכניקות ומקבלת השראה, בנוסף לאפיקים נוספים ברשת כמו קבוצות פיסבוק ודפים באינסטגרם. כאן תמצאו רשימה של בלוגים מעולם הצילום מתוך אתר סטודיו גברא.


גרסת הבלוגים של היצירה - DIY בכל צורה

בובות סרוגות, מלכת יד
יצירה בכל צורה

אומנות ויצירה תמיד היו חלק ממני. תנו לי צבעים, חומרים וכלים ואני מאושרת. בכל פעם התעסקתי בתחום אחר או בכמה תחומים ביחד - סריגה, השחלה או צביעה, כל תהליך שמתחיל בחומר שעובר פעולה והופך למוצר מרתק אותי. בלוגים העוסקים בעולם היצירה (DIY או בעברית פשוטה - עשה זאת בעצמך) מעוררים בי סקרנות. רשימה של בלוגים בתחום היא התחלה למסע של יצירה.

כלכלה זו לא מילה גסה

מטבעות כסף
כלכלה זו לא מילה גסה

הבלוג הסולידית מתעסק בפשטות, כסף, חרות והקשר בניהם ומציע נקודת מבט שונה על המרדף שלנו אחרי הכסף, הצורך שלנו לבזבז ולצרוך באינטנסיביות והחשש שלנו מהשקעות. קריאה מתמשכת בבלוג זה ובמקורות ידע נוספים הזיזה אותי קצת בסקלה שבין הצרכנות לבין המינימליזם. לא הייתי צרכנית אובססיבית ולא הפכתי למינימליסטית אבל המודעות שלי לנושא גדלה משמעותית ואני מעדיפה לרכוש חוויות (ראו ערך - טיולים) ולא חפצים.